:: HRY - VIDEA ONLINE 4/108 ::

Crossfire: Mercenary Forces Corp.

Vtipné trailery mají u konzumentů počítačových her vždy velký úspěch. Nejinak tomu bude i se zábavnou upoutávkou ke hře Crossfire: Mercenary Forces Corporation.

 
 

NASCAR 2011

Krátká upoutávka k fantastické závodní hře NASCAR 2011 jistě potěší především příznivce motorismu. Videoklip ale díky svému atraktivnímu zpracování zaujme všechny návštěvníky našeho serveru.

 
 

Asphalt 5

Hry do mobilních telefonů prošly za poslední léta neuvěřitelným vývojem. Prohlédněte si reklamní šot, který vám ukáže, jak může vypadat grafika ke skvělé závodní hře Asphalt 5.

 
 

World of Warcraft: Cataclysm

World of Warcraft již ve světě počítačových her patří mezi takové legendy, že tuto strategickou ságu nemusíme ani představovat. Pokochejte se poutavým trailerem, který napoví mnoho o samotném ději hry World of Warcraft: Cataclysm.

 
 

Enslaved

Vynikající hra Enslaved se prezentovala dynamickým trailerem, který jednoznačně zaujme. Podstatné ale je, aby samotné hraní nabídlo i něco více než jen dobrou animaci. Uvidíme, jak tomu bude u této hry.

 
 

Castlevania: Lords of Shadow

Pokud máte rádi hry se spletitým, avšak velmi inteligentním příběhem, který je navíc vhodně zakomponován do zdařilé grafiky, tak se nemůžete hrou Castlevania: Lords of Shadow zklamat.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  108  >>
 
 
 
 

 
TOPlist