:: HRY - VIDEA ONLINE 3/108 ::

Ghost Recon

Tom Clancys Ghost Recon je povedená akční střílečka, kterou si zahrajete i na vašem Nintendu Wii. Prohlédněte si efektní trailer, který rozhodně upoutá pozornost.

 
 

Posel smrti 2

Temná adventura Posel smrti 2 zaujme všechny hráče počítačových her již svým zdařilým trailerem. Výborná grafika a napínavá zápletka jsou zárukou dobré zábavy.

 
 

Trackmania United

Nadupaný trailer k závodní hře Trackmania United dává tušit, že si v samotné hře za volantem superrychlých aut užijete skvělou zábavu. Jaká je vaše nejoblíbenější závodní hra?

 
 

NBA Elite 2011

Fanoušci basketbalu se určitě již nemůžou dočkat skvělé sportovní hry NBA Elite 2011. Prohlédněte si upoutávku k této v dnešní době již kultovní záležitosti.

 
 

Final Fantasy: The 4 Heroes of Light

Názvy oblíbených her se stále častěji objevují i ve verzích pro alternativní herní konzole. Prohlédněte si trailer ke hře Final Fantasy: The 4 Heroes of Light. Jaký na něj máte názor?

 
 

Active Life Explorer

Myslíte si, že na Nintendo Wii nemůžou být vytvořeny pořádné dobrodružné hry? Následující trailer vás možná přesvědčí o opaku. Prohlédněte si ukázku ke hře Active Life Explorer.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  108  >>
 
 
 
 

 
TOPlist