:: HRY - VIDEA ONLINE 2/108 ::

Rocketbirds Revolution!

Povedená upoutávka ke hře Rocketbirds Revolution! zaboduje především díky skvěle zvolenému hudebnímu doprovodu. Inu, o úspěchu hry obvykle rozhoduje každá maličkost.

 
 

Red Seeds Profile

Adventura Red Seeds Profile vás vtáhne do děje takovým způsobem, že se nebudete chtít hnout od vašich počítačů, dokud se vám nepodaří přijít celé záhadě na kloub.

 
 

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Na rok 2011 se chystá hra, která by podle odborníků měla uchvátit většinu milovníků rpg her. Samotný trailer napovídá, že si tvůrci Kingdoms of Amalur: Reckoning při své práci dali záležet.

 
 

Monday Night Combat

Skvělá akční hra Monday Night Combat nabízí příležitost k dokonalému vyžití. Výborně zpracovaný trailer je ideální pozvánkou k hraní. Jak se vám takovéto hry zamlouvají.

 
 

WRC: FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP

Prohlédněte si vynikající trailer ke hře WRC: FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP. Na vlastní kůži si tak budete moci vyzkoušet, jaké je to prohánět se v rychlých závodních autech v obtížném terénu.

 
 

Cities XL 2011

Chtěli byste si vystavět obří velkoměsta, o jejichž podobě byste rozhodovali jenom vy? Pokud ano, tak je hra Cities XL 2011 stvořena přesně pro vás. Prohlédněte si trailer.

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  108  >>
 
 
 
 

 
TOPlist