:: HRY - VIDEA ONLINE ::

Dragon Age 2

Jedinečná hra Dragon Age 2 nadchne všechny hráče svou kvalitní grafikou a působivým dějem, který vám nedá jen tak spát. Co říkáte na trailer k této hře?

 
 

Costume Quest

Zajímavá hra Costume Quest udělá radost především mladším hráčům. Přesto se u ní můžou skvěle vyřádit všechny věkové kategorie. Prohlédněte si trailer.

 
 

Wings of Luftwaffe

Fanoušci válečných her, jejichž hlavní tématiku představují letecké bitvy, budou ze hry Wings of Luftwaffe nadšeni. Budete si moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to bylo za 2. světové války bojovat ve slavných leteckých jednotkách Luftwaffe.

 
 

Family Farm

Máte rádi strategie, při kterých vykonáváte nějaké virtuální zaměstnání? Povedená hra Family Farm je totiž přesně jednou z nich. Mrkněte se na krátkou upoutávku.

 
 

Duke Nukem: Next - Gen

Kultovní hra Duke Nukem se dočkala svého pokračování. Máte rádi napínavé střílečky, při kterých máte neustále prst na spoušti? Pokud ano, tak se vám Duke Nukem: Next - Gen zalíbí.

 
 

Madagascar: Escape 2 Africa

Vaši oblíbení zvířecí hrdinové jsou opět v akci. Tentokráte ve hře Madagascar: Escape 2 Africa. Napište nám do komentářů, zda vás více zaujal film nebo hra Madagaskar.

 
 
1   2   3   4  ...  108  >>
 
 
 
 

 
TOPlist