:: FILMY - VIDEA ONLINE ::

Harry Potter 7

Sedmé pokračování příběhu kouzelníka Harryho Pottera přijali filmoví fanoušci s velkým nadšením. Prohlédněte si trailer Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 a napište nám do komentářů, jak tento film hodnotíte vy.

 
 

Já, padouch 3D

Rozverná animovaná komedie Já, padouch skvěle pobaví celou rodinu. Pokud se chystáte do kina na nějakou odpočinkovou legrácku, která je navíc okořeněna 3D technikou, tak je tento film ta pravá volba.

 
 

The Eclipse

Irský film The Eclipse byl natočený pro užší cílovou skupinu diváků, kteří se vyžívají v psychologických dramatech. Prohlédnete si upoutávku k tomuto snímku.

 
 

Trigger

Kanadské drama Trigger vám představí zatím neznámé herce, což však v žádném případě nemusí snižovat hodnotu tohoto filmu. Prohlédněte si krátký trailer.

 
 

Barry Munday

Barry Munday řeší podobné problémy jako většina z nás. Jednoho dne se však i jemu přihodí něco opravdu neobvyklého. Podívejte se na trailer k této americké komedii.

 
 

Blood Into Wine

Zajímavý dokumentární snímek Blood Into Wine vás zasvětí do způsobu výroby vína v Arizoně. Pokud máte rádi vtipné dokumenty, tak se určitě budete dobře bavit.

 
 
1   2   3   4  ...  145  >>
 
 
 
 

 
TOPlist