:: TRAILERY - VIDEA ONLINE 4/252 ::

Parchanti (Filmy)

Akční film Parchanti patří svým provedením k průměru toho, co vám tento žánr může nabídnout. Pokud od snímku nebudete mít přehnaná očekávání, tak vás rozhodně nezklame. Prohlédněte si povedený trailer.

 
 

Kingdoms of Amalur: Reckoning (Hry)

Na rok 2011 se chystá hra, která by podle odborníků měla uchvátit většinu milovníků rpg her. Samotný trailer napovídá, že si tvůrci Kingdoms of Amalur: Reckoning při své práci dali záležet.

 
 

Život po životě (Filmy)

Jeden z nejúspěšnějších režisérů posledních let Clint Eastwood přichází s dalším snímkem, který by měl u filmových diváků zabodovat. Děj filmu se odehrává v roce 2004 v Indonésii krátce poté, co tuto zemi zpustošila ničivá vlna tsunami. Hlavní roli si zahraje oblíbený Matt Damon.

 
 

Monday Night Combat (Hry)

Skvělá akční hra Monday Night Combat nabízí příležitost k dokonalému vyžití. Výborně zpracovaný trailer je ideální pozvánkou k hraní. Jak se vám takovéto hry zamlouvají.

 
 

Doba čarodějnic (Filmy)

Nicolas Cage si zahrál hlavní roli středověkého dramatu Doba čarodějnic. Temný příběh boje proti čarodějnicím se odehrává ve 14.století během jedné z morových epidemií, která zbídačila Evropu.

 
 

WRC: FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (Hry)

Prohlédněte si vynikající trailer ke hře WRC: FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP. Na vlastní kůži si tak budete moci vyzkoušet, jaké je to prohánět se v rychlých závodních autech v obtížném terénu.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  252  >>
 
 
 
 

 
TOPlist