:: TRAILERY - VIDEA ONLINE 3/252 ::

Duke Nukem: Next - Gen (Hry)

Kultovní hra Duke Nukem se dočkala svého pokračování. Máte rádi napínavé střílečky, při kterých máte neustále prst na spoušti? Pokud ano, tak se vám Duke Nukem: Next - Gen zalíbí.

 
 

Boogie Woogie (Filmy)

Britská komedie Boogie Woogie neměla u filmových kritiků moc dobrý ohlas. Někomu se ale podobné snímky mohou naopak líbit. Vkus diváků je vždy rozmanitý a nikdo by se za ten svůj neměl stydět.

 
 

Madagascar: Escape 2 Africa (Hry)

Vaši oblíbení zvířecí hrdinové jsou opět v akci. Tentokráte ve hře Madagascar: Escape 2 Africa. Napište nám do komentářů, zda vás více zaujal film nebo hra Madagaskar.

 
 

Skřítek Rolli (Filmy)

Finská animovaná pohádka Skřítek Rolli vypráví příběh malého nezbedy, který se díky svým lumpárnám dokáže dostat do pořádných průšvihů. Film je určen především pro ty nejmenší diváky.

 
 

Rocketbirds Revolution! (Hry)

Povedená upoutávka ke hře Rocketbirds Revolution! zaboduje především díky skvěle zvolenému hudebnímu doprovodu. Inu, o úspěchu hry obvykle rozhoduje každá maličkost.

 
 

Red Seeds Profile (Hry)

Adventura Red Seeds Profile vás vtáhne do děje takovým způsobem, že se nebudete chtít hnout od vašich počítačů, dokud se vám nepodaří přijít celé záhadě na kloub.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  252  >>
 
 
 
 

 
TOPlist