:: TRAILERY - VIDEA ONLINE 252/252 ::

Kurýr 2 (Filmy)

V následujícím videu si můžete prohlédnout úvodní sekvenci úžasného akčního filmu Kurýr 2. Pokud patříte k ctitelům rychlých aut a tvrdých soubojů, určitě si vynikající film nenechte ujít.

 
 

Nezvratný osud 3 (Filmy)

Možná jste viděli první dva díly populární hororové série Nezvratný osud. Jak to tak bývá, když je film úspěšný, obratní producenti zavětří možnost potenciálního výdělku a přispěchají s dalším dílem.

 
 

Killing day (Hry)

Video si klade za cíl navnadit všechny vášnivé hráče počítačových her na novou akční hru. Takřka nesmrtelný hrdina má k dispozici téměř nekonečné množství zbraní a před sebou mnoho nepřátel, s kterými má nevyřízené účty.

 
 

Bug (Filmy)

Trailer k filmu Bug, který se do češtiny překládá jako Hmyz. Pokud hmyz nepatří k vašim oblíbeným příslušníkům živočišné říše, film asi těžko změní váš názor. Pokud ale máte rádi napětí, hurá do toho!

 
 

GTA 4 (Hry)

Další hra ze série GTA, tentokrát s názvem GTA IV, se na nás nemilosrdně valí! Pokud jste vášnivými hráči a hry ze série GTA jste si zamilovali, určitě vám krátké video udělá radost.

 
 

The Bridge (Filmy)

Upoutávka na britsko-americký snímek s názvem The Bridge. Pokud vás následující trailer zaujme, neváhejte a pusťte se okamžitě do shánění jistě velmi tajemného a zajímavého filmu.

 
 
<<  1  ...  249   250   251   252
 
 
 
 

 
TOPlist