:: TRAILERY - VIDEA ONLINE ::

Harry Potter 7 (Filmy)

Sedmé pokračování příběhu kouzelníka Harryho Pottera přijali filmoví fanoušci s velkým nadšením. Prohlédněte si trailer Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 a napište nám do komentářů, jak tento film hodnotíte vy.

 
 

Já, padouch 3D (Filmy)

Rozverná animovaná komedie Já, padouch skvěle pobaví celou rodinu. Pokud se chystáte do kina na nějakou odpočinkovou legrácku, která je navíc okořeněna 3D technikou, tak je tento film ta pravá volba.

 
 

Dragon Age 2 (Hry)

Jedinečná hra Dragon Age 2 nadchne všechny hráče svou kvalitní grafikou a působivým dějem, který vám nedá jen tak spát. Co říkáte na trailer k této hře?

 
 

The Eclipse (Filmy)

Irský film The Eclipse byl natočený pro užší cílovou skupinu diváků, kteří se vyžívají v psychologických dramatech. Prohlédnete si upoutávku k tomuto snímku.

 
 

Costume Quest (Hry)

Zajímavá hra Costume Quest udělá radost především mladším hráčům. Přesto se u ní můžou skvěle vyřádit všechny věkové kategorie. Prohlédněte si trailer.

 
 

Trigger (Filmy)

Kanadské drama Trigger vám představí zatím neznámé herce, což však v žádném případě nemusí snižovat hodnotu tohoto filmu. Prohlédněte si krátký trailer.

 
 
1   2   3   4  ...  252  >>
 
 
 
 

 
TOPlist