:: TV SHOW - VIDEA ONLINE ::

Obklopen pavouky

Mladý odvážlivec z tohoto klipu si troufne na něco, co by se mnoho lidí neodvážilo nikdy v životě udělat. Prohlédněte si, jak se chlapec nechá zavřít do terária plného obřích pavouků.

 
 

Představení v bazénu

Další japonská show, která má v Asii obrovský úspěch, avšak v našich krajích by se asi příliš neujala. Co na podobné televizní pořady říkáte vy?

 
 

Hra na klávesy

V jedné televizní show předvedl talentovaný muž hru na klávesy za pomoci míčků. Dokázali byste něco podobného? Jak dlouho myslíte, že musel muž své představení trénovat?

 
 

Ohebný houslista

V jedné televizní show se zaskvěl kuriózním vystoupením jižanský houslista, který všem divákům v sále dokázal, že se dá na hudební nástroj hrál i ve velmi krkolomných polohách. Nepřijde vám, že však hudba hraje z playbacku?

 
 

Rychlokresba

Nádhernou kresbu za pár vteřin vystřihl užaslým hostům zábavného pořadu talentovaný umělec. Uznáváte podobný způsob výtvarného vyjadřování nebo máte raději jinou tvorbu?

 
 

Bobující moderátoři

V jednom televizním pořadu předvedl moderátorský pár publiku na nintendu, že by se mohl účastnit olympijských her. V publiku to vzbudilo poměrně velké nadšení.

 
 
1   2   3   4  ...  15  >>
 
 
 
 

 
TOPlist