:: SOUTĚŽE - VIDEA ONLINE ::

Svérázná japonská soutěž

Japonské televizní soutěže jsou po celém světě proslulé svou velkou krutostí a netradičním smyslem pro humor. O tom vás rozhodně přesvědčí i následující videoklip. Jak byste v této soutěži obstáli vy?

 
 

Padající modelka

Při soutěži modelek se jedna ze zúčastněných slečen příliš nepředvedla. Během jedné promenády sebou totiž dvakrát plácla na zem. Při druhém pádu si rozbila koleno.

 
 

Trapas na Next Top Model

Australská soutěž Next Top Model zažila při vyhlašování vítězky pořádný trapas. Modelka, která byla nejdříve označena za vítězku, se totiž umístila až na druhém místě. Moderátorka si tento počin za rámeček jistě nedá.

 
 

Pes v soutěži talentů

Soutěž, ve které se hledají talentovaní jedinci, nemusí za každou cenu předvádět vystoupení lidí. To vám dokáže šikovný pes, který má natrénováno skvělé číslo.

 
 

Miss Universe 2010

Česká miss Jitka Válková skončila v soutěži Miss Universe 2010 v první patnáctce. Z vítězství se radovala půvabná Mexičanka. Podívejte se na krátký šot k této soutěži krásy.

 
 

Kouzla s koulí

Zajímavý výstup vám v následujícím videoklipu předvede účastník jedné talentové soutěže. Jak hodnotíte jeho dovednosti? Napište nám svůj názor do komentářů.

 
 
1   2   3   4  ...  15  >>
 
 
 
 

 
TOPlist