:: FAUX PAS - VIDEA ONLINE ::

Pád moderátorky kovbojky

Moderátorka jednoho televizního pořadu si chtěla zahrát na kovbojku, avšak její výstup se jí příliš nezdařil. Podívejte se, jak sebou ze hřbetu skotu práskla o zem.

 
 

Přerušená debata

Uprostřed jednoho debatního pořadu, který vysílala televize v přímém přenosu, se jeden z diváků zničeho nic zvedl a zeptal se moderátorů, kde se nalézají toalety. Hosty ve studiu to očividně pobavilo.

 
 

Strašpytel Mehmet Scholl

Spolukomentátor Mehmet Scholl, bývalá hvězda Bayernu Mnichov a německé reprezentace, předvedl u moderátorského pultíku jedinečnou show. Asi viděl video, na kterém byla před týdnem v přímém přenosu zasažena míčem do hlavy jeho kolegyně. Schollův obraný chvat však přišel v době, kdy na něj žádný míč nemířil.

 
 

Zpěvačka na zemi

Pohledná zpěvačka sebou při vystoupení své dívčí skupiny plácla o zem, až to zadunělo. Pád ji bolel natolik, že musela opustit pódium a nechat se ošetřit.

 
 

Trefená moderátorka

Nebohá moderátorka televizní stanice Sky Sport to odnesla při jednom bundesligovém utkání. Podívejte se, jak ji trefil zatoulaný míč do hlavy. Host u stolečku Fredy Bobic si toho skoro ani nevšiml.

 
 

Stupidní moderátor

Těžko pochopit chování moderátora z tohoto klipu. Svým bezohledným chováním zničil úmornou práci jednoho z umělců, který se snažil udělat sochu z kvádru ledu.

 
 
1   2   3   4  ...  20  >>
 
 
 
 

 
TOPlist