:: TELEVIZE - VIDEA ONLINE 4/68 ::

Nudistický vlak (Skrytá kamera)

Jak byste reagovali, kdyby ve vašem vlakovém kupé sedělo několik naháčů? To je také hlavní téma další skryté kamery, kterou vám přinášíme. Podívejte se na reakce některých cestujících.

 
 

Hit YMCA (Skrytá kamera)

Všichni fanoušci známého hitu YMCA od skupiny Village People jistě ocení následující skrytou kameru. Podívejte sem, jak na dovádějící muže reagovali lidé v parku.

 
 

Hra na klávesy (TV Show)

V jedné televizní show předvedl talentovaný muž hru na klávesy za pomoci míčků. Dokázali byste něco podobného? Jak dlouho myslíte, že musel muž své představení trénovat?

 
 

Prdnutí v televizi (Faux pas)

Při natáčení reportáže na jedné farmě došlo ke komické situaci. Jedno ze zvířat si příliš nehledělo televizního štábu a hlasitě si ulevilo. Moderátor byl očividně zaskočen.

 
 

Moderátorka Marika Fuscio (Faux pas)

Italské televizní stanice jsou pověstné tím, že v mnoha pořadech vystupují dívky s velmi vyvinutým poprsím. Jednou z nich je i moderátorka Marika Fuscio. Její kolegy obří výstřih této sexybomby očividně rozptyluje.

 
 

Ostuda ve vysílání (Faux pas)

Moderátor zábavního pořadu jedné asijské televizní stanice dopadl velmi neslavně. Při pokusu o taneční kreaci sebou totiž prásknul o zem, což nebylo rozhodně nic příjemného.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  68  >>
 
 
 
 

 
TOPlist