:: TELEVIZE - VIDEA ONLINE 3/68 ::

Miss Universe 2010 (Soutěže)

Česká miss Jitka Válková skončila v soutěži Miss Universe 2010 v první patnáctce. Z vítězství se radovala půvabná Mexičanka. Podívejte se na krátký šot k této soutěži krásy.

 
 

Nahota na horské dráze (Skrytá kamera)

Tvůrci videí pořizovaných skrytou kamerou si tentokráte posvítili na návštěvníky zábavního parku. Podívejte se, jak reagovali na odhalenou slečnu na jedné atrakci.

 
 

Dvojčata v parku (Skrytá kamera)

Skrytá kamera je u návštěvníků našich stránek velmi populární. Nechte se tedy pozvat na další díl, ve kterém si z chodců vystřelí pohledná dvojčata.

 
 

Skrytá kamera v parku (Skrytá kamera)

Povedenou kulišárnu si pro návštěvníky parku připravili tvůrci této skryté kamery. Někteří se příliš nenachytali, jiní však zcela skočili na špek. Jak byste reagovali vy?

 
 

Stupidní moderátor (Faux pas)

Těžko pochopit chování moderátora z tohoto klipu. Svým bezohledným chováním zničil úmornou práci jednoho z umělců, který se snažil udělat sochu z kvádru ledu.

 
 

Trapas při taneční soutěži (Faux pas)

Blonďaté krasavici se přihodil malý trapas, když jí při taneční soutěži z výstřihu vykukovalo o trochu více, než by se slušelo. Všichni přihlížející pánové však byli jako u vytržení a slečně to očividně také nevadilo. V české taneční soutěži by se ale asi něco podobného nestalo, co myslíte?

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  68  >>
 
 
 
 

 
TOPlist