:: TELEVIZE - VIDEA ONLINE 2/68 ::

Trapas na Next Top Model (Soutěže)

Australská soutěž Next Top Model zažila při vyhlašování vítězky pořádný trapas. Modelka, která byla nejdříve označena za vítězku, se totiž umístila až na druhém místě. Moderátorka si tento počin za rámeček jistě nedá.

 
 

Strašpytel Mehmet Scholl (Faux pas)

Spolukomentátor Mehmet Scholl, bývalá hvězda Bayernu Mnichov a německé reprezentace, předvedl u moderátorského pultíku jedinečnou show. Asi viděl video, na kterém byla před týdnem v přímém přenosu zasažena míčem do hlavy jeho kolegyně. Schollův obraný chvat však přišel v době, kdy na něj žádný míč nemířil.

 
 

Pes v soutěži talentů (Soutěže)

Soutěž, ve které se hledají talentovaní jedinci, nemusí za každou cenu předvádět vystoupení lidí. To vám dokáže šikovný pes, který má natrénováno skvělé číslo.

 
 

Zpěvačka na zemi (Faux pas)

Pohledná zpěvačka sebou při vystoupení své dívčí skupiny plácla o zem, až to zadunělo. Pád ji bolel natolik, že musela opustit pódium a nechat se ošetřit.

 
 

Trefená moderátorka (Faux pas)

Nebohá moderátorka televizní stanice Sky Sport to odnesla při jednom bundesligovém utkání. Podívejte se, jak ji trefil zatoulaný míč do hlavy. Host u stolečku Fredy Bobic si toho skoro ani nevšiml.

 
 

Představení v bazénu (TV Show)

Další japonská show, která má v Asii obrovský úspěch, avšak v našich krajích by se asi příliš neujala. Co na podobné televizní pořady říkáte vy?

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  68  >>
 
 
 
 

 
TOPlist