:: TELEVIZE - VIDEA ONLINE ::

Svérázná japonská soutěž (Soutěže)

Japonské televizní soutěže jsou po celém světě proslulé svou velkou krutostí a netradičním smyslem pro humor. O tom vás rozhodně přesvědčí i následující videoklip. Jak byste v této soutěži obstáli vy?

 
 

Pád moderátorky kovbojky (Faux pas)

Moderátorka jednoho televizního pořadu si chtěla zahrát na kovbojku, avšak její výstup se jí příliš nezdařil. Podívejte se, jak sebou ze hřbetu skotu práskla o zem.

 
 

Přerušená debata (Faux pas)

Uprostřed jednoho debatního pořadu, který vysílala televize v přímém přenosu, se jeden z diváků zničeho nic zvedl a zeptal se moderátorů, kde se nalézají toalety. Hosty ve studiu to očividně pobavilo.

 
 

Obklopen pavouky (TV Show)

Mladý odvážlivec z tohoto klipu si troufne na něco, co by se mnoho lidí neodvážilo nikdy v životě udělat. Prohlédněte si, jak se chlapec nechá zavřít do terária plného obřích pavouků.

 
 

Plácnutí u bankomatu (Skrytá kamera)

Jak by zareagovali návštěvnice našeho serveru, kdyby je u bankomatu někdo plácnul přes zadnici? Podívejte se na legrační skrytou kameru, která vás jistě pobaví.

 
 

Padající modelka (Soutěže)

Při soutěži modelek se jedna ze zúčastněných slečen příliš nepředvedla. Během jedné promenády sebou totiž dvakrát plácla na zem. Při druhém pádu si rozbila koleno.

 
 
1   2   3   4  ...  68  >>
 
 
 
 

 
TOPlist