:: SPORT - OSTATNÍ - VIDEA ONLINE ::

Rvačka na basketu

Přátelské basketbalové utkání mezi Čínou a Brazílií se pořádně zvrtlo. Hned v první minutě došlo ke konfliktu, který po chvilce přerostl v pěstní bitku. Prohlédněte si záběry.

 
 

Giants Stadium

Prohlédněte si skvělé video, které ukazuje, jak rušno může být na multifunkčním Giants Stadium. Na tomto svatostánku hraje svá domácí utkání hned několik klubů. Fanoušci si zápasy jistě užívají.

 
 

Simulant Daniel Köllerer

Na simulujícím fotbalistovi již bohužel není vůbec nic neobvyklého. Tento nešvar se však postupně přesouvá i do dalších sportů. Prohlédněte si herecký výkon tenisty Daniela Köllerera.

 
 

Kulturista Tiny Iron

Kulturista Tiny Iron se může pochlubit největším bicepsem na britských ostrovech. Podívejte se na krátký medailonek tohoto svalovce. Chtěli byste mít také tak velké svaly?

 
 

Smečující Victor Hanescu

Parádní kousek předvedl na US Open tenista Victor Hanescu. Svým mohutným nápřahem dokonale zmátl soupeře a pak už poslal jen lehký míček za síť. Podobné finty tenisové publikum zbožňuje.

 
 

Hromadná bitka baseballistů

Těžko pochopitelná šarvátka se odehrála při baseballovém zápase, který byl od samého začátku velmi vyhrocený. Pálkař nakonec neunesl provokace nadhazovače a pustil se do něj.

 
 
1   2   3   4  ...  78  >>
 
 
 
 

 
TOPlist