:: HOKEJ - VIDEA ONLINE ::

Zasypaný led

Diváci v NHL dokáží své mužstvo náležitě ocenit poctami. Když se zadaří, tak se na ledě objeví kšiltovky, plyšové hračky a mnoho dalších suvenýrů.

 
 

Stanley Cup pro Chicago

Hokejista Patrick Kane rozhodl svým gólem v prodloužení o tom, že Stanley Cup pro vítěze NHL poputuje do Chicaga. Prohlédněte si jeho trefu, která vešla do dějin NHL.

 
 

Sražený spoluhráč

Hokejista Dan Carcillo patří k nejagresivnějším hráčům NHL. V tomto případě se však o tom přesvědčil i jeho spoluhráč, kterého omylem srazil na zem.

 
 

Mistři světa

Našim hokejistům se povedl na Mistrovství světa v Německu husarský kousek a po špatném úvodu turnaje zničili všechny favority. Jako poslední to ve finále odskákalo Rusko. Bravo, hoši!

 
 

Smolař v brance

Velkou smůlu měl brankář Anaheimu Mighty Ducks, který si při trestném střílení zavezl chycený puk rovnou za brankovou čáru. Jeho trenér ho jistě příliš nepochválil.

 
 

Ovečkin vs. Jágr

Jeden z nejsledovanějších soubojů olympijského hokejového turnaje vyvrcholil střetem hvězd ruské a české reprezentace, Alexandra Ovečkina a Jaromíra Jágra. Po utkání se vedly dlouhé debaty o tom, zda se jednalo o faul nebo čistý zákrok. Jaký je váš osobní názor?

 
 
1   2   3   4  ...  16  >>
 
 
 
 

 
TOPlist