:: FREE STYLE - VIDEA ONLINE ::

Salta na pogo sticku

Skvělé představení vám v tomto klipu ukáže zdatný skokan na freestylové věcičce zvané pogo stick. Škoda, že mu poslední skok nevyšel a trochu si natloukl. Jeho salta ale rozhodně stála za to.

 
 

Skákání na pružině

Skákání na pérovací pružině patří k velmi oblíbeným freestylovým hrátkám. Prohlédněte si klip, jehož úvod ukáže, že tento koníček může pořádně bolet. V závěru se vám naopak předvedou mistři tohoto řemesla.

 
 

Surfování při povodních

Vodní radovánky jsou spíše výsadou přímořských letovisek než povodňových oblastí. Klip vám ale dokáže, že se dá rozbouřené vody při záplavách využít i k surfování.

 
 

Dívka s kopačákem

Dvacetiletá Francouzka Melody Donchet zvládá skvěle dovednost, která by se spíše očekávala od nějakého zástupce opačného pohlaví. Prohlédněte si, jaké kousky dokáže s fotbalovým míčem.

 
 

Nadějný gymnasta

Talentovaný gymnasta Greg Townley umí skvěle také parkour a capoeiru. Jak by také ne, když má člověk takové pohybové schopnosti. Jak jste na tom s pohyblivostí vy?

 
 

Netradiční freestyle

Jistě jste zvyklí na freestyle především z evropského nebo amerického prostředí. Následující klip vám ukáže, jak může vypadat freestylové vystoupení na kole v jiné kultuře.

 
 
1   2   3   4  ...  35  >>
 
 
 
 

 
TOPlist