:: FOTBAL - VIDEA ONLINE ::

Fotbalová bitka v Rusku

Podívejte se na bitku, která se strhla v jednom utkání druhé ruské ligy. Na hřišti to během chvilky vypadalo jako v krčmě na divokém západě. Kdo byl podle vás viníkem této situace?

 
 

Gól z výkopu

Skotský reprezentant do 21 let Chris Maguire vstřelil v barážovém utkání o mistrovství Evropy proti Islandu gól z půlky hřiště. Přesto to jeho týmu k postupu nestačilo.

 
 

Vytetovaný dres

Fanoušek kolumbijského klubu Atlético Nacional si nechal vytetovat dres nejznámějšího hráče, který kdy oblékal dres tohoto klubu. Jde o reprezentanta Andrése Escobara, jenž byl v roce 1994 zastřelen poté, co si na mistrovství světa vstřelil vlastní gól.

 
 

Rozhodčí otloukánek

Úděl rozhodčího není rozhodně žádný med. Přesvědčí vás o tom i tento klip, ve kterém chudáka sudího pranýřovali naštvaní fanoušci i samotní fotbalisté. Na fotbale v Jižní Americe je opravdu možné všechno.

 
 

Řádění srbských rowdies

Kvalifikační utkání o fotbalové ME 2012 Itálie-Srbsko bylo po odehrání několika minut ukončeno. Důvodem k tomu byly výtržnosti srbských rowdies, kteří na stadionu rozpoutali peklo.

 
 

Kanonýr David Villa

I mistr tesař se někdy utne! To by se dalo říci o famózním španělském střelci Davidu Villovi, který v kvalifikačním utkání proti Litvě netrefil odkrytou branku.

 
 
1   2   3   4  ...  84  >>
Navštivte také: Speciál Superhry.cz - Fobal
 
 
 
 

 
TOPlist