:: BOJOVÉ SPORTY - VIDEA ONLINE ::

Rušná tiskovka boxerů

Boxerský mistr světa v těžké váze Vitalij Kličko má nového vyzyvatele. Podívejte se na komickou tiskovou konferenci před očekávaným zápasem. Zatímco Američan Shannon Briggs pištěl urážky na všechny strany, stávající šampion Kličko bral všechno s úsměvem.

 
 

Bojové umění

Vynikající videoklip vám přinese něco z asijských bojových umění. Prohlédněte si toto skvělé video a napište nám do komentářů, který kousek vás zaujal nejvíce.

 
 

Neuvěřitelný výkon

Neuvěřitelný kousek vám předvede mistr bojových umění, který nemá s rozbíjením všeho druhu sebemenší problém. Jak byste okomentovali jeho vystoupení vy?

 
 

Capoeira

Capoeira je bojový sport vyvinutý z brazilského bojového tance. Po celém světe si tento druh aktivní zábavy získává více a více fanoušků. Jaký máte na Capoeiru názor vy?

 
 

Wrestlingová parodie

Japonský wrestling je rovněž velmi svérázným představením, nad kterým většina evropanů bude jen kroutit hlavou. Podívejte se, jak si někteří zápasníci získávají přízeň publika.

 
 

Knockout kopem

Jak poslat svého soka při karate neúprosně k zemi vám v tomto klipu předvede nekompromisní zápasník, který vystřihl parádní headkick z otočky.

 
 
1   2   3   4  ...  30  >>
 
 
 
 

 
TOPlist