:: SPORT - VIDEA ONLINE 4/241 ::

Basilej - Bayern Mnichov 1:2 (Fotbal)

Pěkné utkání Ligy mistrů mezi švýcarskou Basilejí a bavorským velkoklubem Bayern Mnichov skončilo těsným vítězstvím hostů 2:1. Obě branky vstřelil německý reprezentační záložník Bastian Schweinsteiger.

 
 

Nepoučitelný brankář (Fotbal)

Nedávno jsme vám přinesli klip Předčasná radost, ve kterém se brankář marockého klubu FAR Rabat pořádně ztrapnil. Ze své chyby se ale nepoučil a hned v dalším zápase předvedl strašlivou minelu. Hned poté zahodil dres a raději utekl do šatny.

 
 

Dívka s kopačákem (Free Style)

Dvacetiletá Francouzka Melody Donchet zvládá skvěle dovednost, která by se spíše očekávala od nějakého zástupce opačného pohlaví. Prohlédněte si, jaké kousky dokáže s fotbalovým míčem.

 
 

Bilbao - Barcelona 1:3 (Fotbal)

Barcelona ve španělské lize opět předvedla, proč je považovaná za jeden z nejlepších klubů světa. Týmu Athletic Bilbao nastřílela na jeho hřišti 3 překrásné branky. Prohlédněte si zajímavé momenty tohoto zápasu.

 
 

Liverpool - Sunderland 2:2 (Fotbal)

V dalším kole anglické Premier League si na domácím hřišti neporadil FC Liverpool se Sunderlandem. v utkání ale bylo poměrně mnoho zajímavých okamžiků. Nejkontroverznějším z nich byla asi první branka Liverpoolu.

 
 

Nadějný gymnasta (Free Style)

Talentovaný gymnasta Greg Townley umí skvěle také parkour a capoeiru. Jak by také ne, když má člověk takové pohybové schopnosti. Jak jste na tom s pohyblivostí vy?

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  241  >>
Navštivte také: Speciál Superhry.cz - Fobal
 
 
 
 

 
TOPlist