:: SPORT - VIDEA ONLINE 241/241 ::

Propíchnutý oštěpem (Ostatní)

Atletický oštěp může být velmi nebezpečnou zbraní. Stačí, aby sportovec při odhozu nešťastně podklouzl a neštěstí je na světě. Odhozený oštěp pak vyletí mimo výseč a může zasáhnout nic netušícího člověka.

 
 

Paráda na kole (Free Style)

Skvělý kousek předvedl na svém freestylovém kole biker, který má rozhodně pro strach uděláno. Jedná se o opravdovou pastvu pro oči milovníků adrenalinových sportů. Zkusili byste někdy něco podobného?

 
 

Wrestlingový úder (Bojové sporty)

A je tu další video ze série wrestlingových zápasů, při kterých se zápasníci v USA snaží naoko vytlouci život z těla svého soupeře. Občas jsou jejich kousky opepřeny podobným úderem nějakou věcí.

 
 

Basketbalovým míčem do hlavy (Ostatní)

Pořádnou bombu čenichovku dostal nešťastník míčem. Ve snaze trefit koš vrhnul míčem, který se však odrazil od obroučky v docela velké rychlosti, aby pak chudáka zasáhl do hlavy.

 
 

Točení na hlavě (Free Style)

Chlapeček z videa je asi skutečně andílek s ďáblem v těle. Předvádí totiž neuvěřitelné taneční kreace. Ještěže má na hlavě helmu, protože jinak by si asi brzo prošoupal hlavu až na lebku.

 
 

Spráskaný boxer (Bojové sporty)

Jako spráskaný pes si musel připadat boxer, který inkasoval od soupeře tvrdé rány. Není divu, že útoku zničujících paží nedokázal dlouho vzdorovat a brzy se poroučel k zemi. Na další zápas se jistě lépe připraví.

 
 
<<  1  ...  238   239   240   241
Navštivte také: Speciál Superhry.cz - Fobal
 
 
 
 

 
TOPlist