:: SPORT - VIDEA ONLINE 2/241 ::

Rozhodčí otloukánek (Fotbal)

Úděl rozhodčího není rozhodně žádný med. Přesvědčí vás o tom i tento klip, ve kterém chudáka sudího pranýřovali naštvaní fanoušci i samotní fotbalisté. Na fotbale v Jižní Americe je opravdu možné všechno.

 
 

Řádění srbských rowdies (Fotbal)

Kvalifikační utkání o fotbalové ME 2012 Itálie-Srbsko bylo po odehrání několika minut ukončeno. Důvodem k tomu byly výtržnosti srbských rowdies, kteří na stadionu rozpoutali peklo.

 
 

Rušná tiskovka boxerů (Bojové sporty)

Boxerský mistr světa v těžké váze Vitalij Kličko má nového vyzyvatele. Podívejte se na komickou tiskovou konferenci před očekávaným zápasem. Zatímco Američan Shannon Briggs pištěl urážky na všechny strany, stávající šampion Kličko bral všechno s úsměvem.

 
 

Kanonýr David Villa (Fotbal)

I mistr tesař se někdy utne! To by se dalo říci o famózním španělském střelci Davidu Villovi, který v kvalifikačním utkání proti Litvě netrefil odkrytou branku.

 
 

Surfování při povodních (Free Style)

Vodní radovánky jsou spíše výsadou přímořských letovisek než povodňových oblastí. Klip vám ale dokáže, že se dá rozbouřené vody při záplavách využít i k surfování.

 
 

Zákeřný Karl Henry (Fotbal)

Karl Henry z anglického fotbalového klubu Wolverhampton patří mezi nejtvrdší hráče na britských ostrovech. Nutno dodat, že spousta jeho zákroků není fér a hraničí se zákeřností.

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  241  >>
Navštivte také: Speciál Superhry.cz - Fobal
 
 
 
 

 
TOPlist