:: SPORT - VIDEA ONLINE ::

Fotbalová bitka v Rusku (Fotbal)

Podívejte se na bitku, která se strhla v jednom utkání druhé ruské ligy. Na hřišti to během chvilky vypadalo jako v krčmě na divokém západě. Kdo byl podle vás viníkem této situace?

 
 

Rvačka na basketu (Ostatní)

Přátelské basketbalové utkání mezi Čínou a Brazílií se pořádně zvrtlo. Hned v první minutě došlo ke konfliktu, který po chvilce přerostl v pěstní bitku. Prohlédněte si záběry.

 
 

Gól z výkopu (Fotbal)

Skotský reprezentant do 21 let Chris Maguire vstřelil v barážovém utkání o mistrovství Evropy proti Islandu gól z půlky hřiště. Přesto to jeho týmu k postupu nestačilo.

 
 

Salta na pogo sticku (Free Style)

Skvělé představení vám v tomto klipu ukáže zdatný skokan na freestylové věcičce zvané pogo stick. Škoda, že mu poslední skok nevyšel a trochu si natloukl. Jeho salta ale rozhodně stála za to.

 
 

Skákání na pružině (Free Style)

Skákání na pérovací pružině patří k velmi oblíbeným freestylovým hrátkám. Prohlédněte si klip, jehož úvod ukáže, že tento koníček může pořádně bolet. V závěru se vám naopak předvedou mistři tohoto řemesla.

 
 

Vytetovaný dres (Fotbal)

Fanoušek kolumbijského klubu Atlético Nacional si nechal vytetovat dres nejznámějšího hráče, který kdy oblékal dres tohoto klubu. Jde o reprezentanta Andrése Escobara, jenž byl v roce 1994 zastřelen poté, co si na mistrovství světa vstřelil vlastní gól.

 
 
1   2   3   4  ...  241  >>
Navštivte také: Speciál Superhry.cz - Fobal
 
 
 
 

 
TOPlist