:: REKLAMNÍ SPOTY - VIDEA ONLINE 4/87 ::

Budějovický Budvar

Prohlédněte si jednu z reklam Budějovického Budvaru, která vás zavede až do daleké Asie. Líbí se vám podobný typ reklam? Tvůrci s ní totiž příliš velký úspěch neslavili.

 
 

Velký hamburger

Reklama s prsatou blondýnkou nemusí mít vždy tak velký efekt, jak by si někdo mohl myslet. Mnozí marketingoví specialisté by vám to zdůvodnili takzvaným upířím efektem.

 
 

Victorias Secret

Luxusní spodní prádlo světoznámé značky Victorias Secret patří k nejoblíbenějším i mezi známými celebritami. Podívejte se na reklamní prezentaci této proslulé firmy.

 
 

Škoda Fabia

Líbí se vám následující reklama na automobil Škoda Fabia? Někteří marketingoví experti ji totiž nepřijali s velkým nadšením. Jaký na to máte názor vy? Napište nám do komentářů.

 
 

Každý má své úchylky

Povedená reklama ukazuje, že se nenajde moc lidí, kteří by neměli nějaké tajné vzrušující libůstky. Jistě si i vy vzpomenete na nějakou podobnou věc, která tímto způsobem působí na vás.

 
 

Knockoutovaná blondýna

Pokud budete chtít zaujmout mladou sympatickou blondýnku, rozhodně si neberte příklad z mladíka z tohoto klipu, který jí chtěl udělat palačinky. Vše se mu totiž jaksi vymklo z rukou.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  87  >>
 
 
 
 

 
TOPlist