:: REKLAMNÍ SPOTY - VIDEA ONLINE 3/87 ::

Hlučný rozchod

Jak také může probíhat rozchod mileneckého páru vám ukáže vtipná reklama. Dívka jistě bude ještě dlouho litovat, že se nepodívala, co se skrývá v pouzdru na hudební nástroj, které mrštila z balkónu.

 
 

Mobil Samsung

Povedenou reklamu vypustila do éteru firma Samsung. Hlavní postavou tohoto reklamního skeče je známý antikrist Ozzy Osborne. Avšak i tohoto rebela ohromí nabízený mobil svými ďábelskými schopnostmi.

 
 

Kočičí pomsta

Legrační reklama firmy DHL nabízející logistické služby udělá radost především milovníkům domácích mazlíčků. Jistě si pamatujete na první díl reklamy, ve kterém si andulka objednala na kočku velkého psa. V tomto klipu přišel čas kočičí odvetu.

 
 

Stylový pohřeb

Zajímavá reklama na mobilní telefon Sony Ericsson si pohrává s tématikou mafiánských pohřbů. Máte rádi originální reklamy nebo patříte ke konzervativnějším divákům?

 
 

All You Need Is Love

Charitativní nadace uspořádala zajímavý projekt bojující proti šíření AIDS v Africe. Podívejte se na to, jak lidé z celého světa zpívají známou píseň skupiny Beatles All you need is love!

 
 

Olympijské hry

Povedená reklama na Coca Colu jistě navnadí každého fanouška na olympijské klání, které na všechny sportovní příznivce čeká již v půlce února. Na jaký sport se nejvíc těšíte? Napište nám do komentářů.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  87  >>
 
 
 
 

 
TOPlist