:: REKLAMNÍ SPOTY - VIDEA ONLINE 2/87 ::

Fotbalové hvězdy v JAR

Povedená reklama firmy Pepsi zavede všechny fotbalové fanoušky do JAR, kde se brzy uskuteční dlouho očekávané Mistrovství světa ve fotbale. Který z účinkujících fotbalistů je váš oblíbenec?

 
 

Reklama Nike Football

Perfektní reklama firmy Niky, ve které vystupují zářivé hvězdy fotbalových trávníků jako Cristiano Ronaldo či Wayne Rooney. Tvůrci tohoto spotu si trošku pohráli s budoucností těchto fotbalistů. Napište nám do komentářů, jak se vám tento klip líbí?

 
 

Zábava s pivem

Pivovar Heineken je pověstný dobrou prací svých marketingových specialistů. Prohlédněte si jednu z jejich vtipných reklam. Které pivo je vaším nejoblíbenějším?

 
 

Divoké zatáčky

Povedená reklama na motorkářské helmy s vosou v hlavní roli bezpochyby zaujme všechny diváky. Na televizní reklamu je však poměrně dlouhá. Máte rádi reklamy v televizi nebo je radši přepínáte?

 
 

Manželské škádlení

Vtipná reklama na katalog firmy Otto jistě u všech návštěvníků našeho zábavního serveru zaboduje. Velká škoda, že se takovéto reklamy neobjevují i v českých televizích. Většina z nich bohužel postrádá vtip.

 
 

Reklama na mléko

Vtipná reklama ukazující, jak rychle se děti mohou pustit do pití jinak neoblíbeného mléka. Tělo zkrátka potřebuje dostatek vápníku a proteinů, což šedovlasý důchodce trochu podcenil.

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  87  >>
 
 
 
 

 
TOPlist