:: REKLAMNÍ SPOTY - VIDEA ONLINE ::

Lákavý Guinness

Irský pivovar Guinness přišel s velmi zdařilou reklamou na nejpopulárnější tmavé pivo na světa. Máte radši světlá nebo tmavá piva? Nebo dáváte přednost nealkoholickým nápojům? Napište nám do komentářů.

 
 

Tancující hráč

Vtipná reklama, ve které si rozdováděný hráč stolního tenisu vyskakuje na svého soupeře. Jeho radost je však poněkud neopodstatněná, nemyslíte?

 
 

Spolehlivý Mercedes Benz

Výborná reklama na automobil značky Mercedes Benz se snaží vyzdvihnout spolehlivé vlastnosti tohoto vozu. Líbí se vám podobně zpracované reklamní šoty?

 
 

Kočky v detailu

Milovníci koček jistě ocení následující reklamu, která vám zblízka přiblíží kočičí svět. Díky zpomaleným záběrům vnikají skutečně unikátní videa, nemyslíte?

 
 

Překvapený učitel

Povedená reklama vám ukáže, jak se dá také vyběhnout s nepříjemným učitelem. Škoda, že reklamy vysílané v českých televizích mají velmi málo humoru, nemyslíte?

 
 

Fotbalisté Austrálie

Australští fotbalisté natočili před mistrovstvím světa povedenou reklamu, ve které unikají před nástrahami divoké zvěře. Před nekompromisními Němci se jim však v prvním utkání utéct nepodařilo a utržili debakl 0:4.

 
 
1   2   3   4  ...  87  >>
 
 
 
 

 
TOPlist