:: MAZLÍČCI - VIDEA ONLINE ::

Kočky na klouzačce

Roztomilá koťátka se v následujícím videoklipu seznamují se světem. Podívejte se, jak si poradí se šikmou a kluzkou plochou klouzačky. Jejich máma má s nimi spoustu práce.

 
 

Pískající štěňata

Fenka boxera přivedla na svět pořádnou porci malých štěňat, kterým bude chvilku trvat, než se pořádně rozkoukají. Zatím se však jen choulí k sobě, pískají a pijí mateřské mléko.

 
 

Želví taxík

Malý psík nepatří zrovna mezi nejčipernější stvoření. Dokonce si našel želvího parťáka, který ho přemísťuje z místa na místo. Želvě nedělá povolání taxikáře očividně žádný problém.

 
 

Kotě na želvě

Malé kotě si jízdu na želvě doslova užívá. Chudák krunýřovec naopak neví, jak by se z prekérní situace dostal. Jasné je však jedno, roztomilá kočička se svého vyhřátého místa jen tak nevzdá.

 
 

Pes řidič

V dalším klipu se vám představí pes, který neváhá usednout za volat osobního automobilu. Jak je na to s řidičskými schopnostmi váš domácí mazlíček?

 
 

Pes gymnasta

Pes z tohoto klipu je skutečným akrobatem. Podívejte se, jak dokáže být zakousnutý do lana a ještě přitom kroutit obručí. Nutno dodat, že má velkou sílu v čelistech.

 
 
1   2   3   4  ...  73  >>
 
 
 
 

 
TOPlist