:: DIVOČINA - VIDEA ONLINE ::

Roztomilá lvíčata

Srdce každého návštěvníka našich stránek jistě zjihne při pohledu na trojici roztomilých lvíčat. Zatím jsou to hravá koťátka, ale brzy z nich vyrostou neúprosné šelmy.

 
 

Obří medúzy

Obří medúzy zaujmou jistě všechny přírodovědce, kteří milují podmořský život. Nádhernými přírodními scenériemi ale bezpochyby nepohrdnou ani ostatní návštěvníci našich stránek.

 
 

Útok lvů v cirkuse

Prohlédněte si hrozivou situaci, která nastala v jednom cirkusu v ukrajinském městě Lvov. Krotiteli se vymkla situace z rukou a několik z jeho lvů na něj zaútočilo.

 
 

Nálety hmyzu

Roje včel, které poletují nad svými úly, dokáží předvést ve vzduchu skvělé obrazce. Chovatelé včel by mohli jistě dlouze vyprávět. Jaký je váš vztah k říši hmyzu?

 
 

Anakonda ve vodě

Jak byste se cítili, kdyby u vašeho člunu, kterým byste se v exotických končinách plavili po řece, vyplavala obří anakonda? Pokud má někdo fóbii z hadů, tak by ho asi trefil šlak.

 
 

Živočichové pod hladinou

Jedinečný přírodovědný videoklip vám zprostředkuje ve zrychlené podobě život pod mořskou hladinou. K vidění toho bude opravdu mnoho, takže nám nezapomeňte napsat, který z živočichů vás nejvíce zaujal.

 
 
1   2   3   4  ...  84  >>
 
 
 
 

 
TOPlist