:: PŘÍRODA - VIDEA ONLINE 3/174 ::

Nálety hmyzu (Divočina)

Roje včel, které poletují nad svými úly, dokáží předvést ve vzduchu skvělé obrazce. Chovatelé včel by mohli jistě dlouze vyprávět. Jaký je váš vztah k říši hmyzu?

 
 

Anakonda ve vodě (Divočina)

Jak byste se cítili, kdyby u vašeho člunu, kterým byste se v exotických končinách plavili po řece, vyplavala obří anakonda? Pokud má někdo fóbii z hadů, tak by ho asi trefil šlak.

 
 

Kočka klavíristka (Mazlíčci)

Talentovaná kočka se snaží napodobit hru na klavír. Líbí se vám její hudební představení? Napište nám do komentářů, zda váš domácí mazlíček také ovládá hru na nějaký hudební nástroj.

 
 

Živočichové pod hladinou (Divočina)

Jedinečný přírodovědný videoklip vám zprostředkuje ve zrychlené podobě život pod mořskou hladinou. K vidění toho bude opravdu mnoho, takže nám nezapomeňte napsat, který z živočichů vás nejvíce zaujal.

 
 

Apokalyptická mračna (Živly)

Utkání amerického fotbalu mezi týmy Kansas State a UCF bylo odloženo kvůli hrozivým mračnům. Je pravda, že obloha nad stadionem připomínala apokalyptickou vizi.

 
 

Svítící rybičky (Divočina)

Chtěli byste mít ve svém akváriu svítící rybičky? Vědcům se totiž povedlo vyšlechtit druh akvarijních rybiček, které ve tmě fosforeskují. Jestli se však podobné rybky dostanou do zverimexu, toť otázka.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  174  >>
 
 
 
 

 
TOPlist