:: PŘÍRODA - VIDEA ONLINE 2/174 ::

Kočka u akvária (Mazlíčci)

Soustředěná kočka si v akváriu dlouho vyhlížela svůj úlovek. Pak se odhodlala k mohutnému skoku, který ji však kýženou kořist nepřinesl. Prohlédněte si skvělý klip.

 
 

Roztomilá lvíčata (Divočina)

Srdce každého návštěvníka našich stránek jistě zjihne při pohledu na trojici roztomilých lvíčat. Zatím jsou to hravá koťátka, ale brzy z nich vyrostou neúprosné šelmy.

 
 

Záběry z povodní (Živly)

Záplavy většinou přicházejí nečekaně a mnoho lidí nemá pražádnou šanci uniknout ze spárů velké vody. To dokazuje i následující videoklip, ve kterém zalité ulice vodou asi nikdo neočekával.

 
 

Pes popová hvězda (Mazlíčci)

Jedna z funkcí Ipadu je modifikace zvukových stop. Prohlédněte si, jak to funguje u psího vytí. Ze sympatického huskyho je rázem popová hvězda.

 
 

Obří medúzy (Divočina)

Obří medúzy zaujmou jistě všechny přírodovědce, kteří milují podmořský život. Nádhernými přírodními scenériemi ale bezpochyby nepohrdnou ani ostatní návštěvníci našich stránek.

 
 

Útok lvů v cirkuse (Divočina)

Prohlédněte si hrozivou situaci, která nastala v jednom cirkusu v ukrajinském městě Lvov. Krotiteli se vymkla situace z rukou a několik z jeho lvů na něj zaútočilo.

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  174  >>
 
 
 
 

 
TOPlist