:: PŘÍRODA - VIDEA ONLINE 174/174 ::

Slon fotbalista (Divočina)

Skvělý videoklip vám ukáže jednoho zdatného sportovce ze zvířecí říše. Velmi nadaný míčový kouzelník vám předvede své umění v celé své kráse. Všimněte si, jak prudké střely dává:) Uvidíme, zda ho neangažuje Real Madrid.

 
 

Falešná zebra (Divočina)

Dvojice mladíků z populárního seriálu Jackass se rozhodne podstoupit zkoušku odvahy a vběhne do chřtánu divoké přírody v převleku zebry. Brzy se však přesvědčí, že se jedná o vskutku stupidní nápad. Nakonec mohou hoši hovořit o štěstí.

 
 

Nenasytný had (Divočina)

Příroda je mocná čarodějka a v duchu evoluce přežívá ten silnější. Hladový had se rozhodl spořádat sousto skutečně nadměrné velikosti. Při těchto záběrech si člověk možná rozmyslí cestu do džungle:)

 
 

Nebezpečný kůň (Divočina)

Nedrážděte hada bosou nohou! Nikdy nezapomínejte, že i zvířata cítí bolest, a proto se k nim vždy chovejte s úctou, abyste nedopadli stejně jako muž z ukázky. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá :)

 
 

Tančící lachtan (Divočina)

V zoo asi nemají o návštěvníky nouzi. Tančící lachtan je jistě miláčkem všech návštěvníků a přispívá svým vystoupením nemalou částkou do rozpočtu zahrady. Řiditel si musí mnout ruce.

 
 

Zraněn býkem (Divočina)

Hnaní býků ulicemi města do arény patří k velkým svátkům v mnoha španělských městech. Jde o vděčnou, avšak rovněž nebezpečnou zábavu, při které často musí zasahovat vůz rychlé záchranné služby.

 
 
<<  1  ...  171   172   173   174
 
 
 
 

 
TOPlist