:: NEHODY - VIDEA ONLINE 3/176 ::

Jízda na rampě do vody

Rychlý nájezd na rampu, pohotové vymrštění se do vzduchu i s bicyklem, několik efektivních otoček s pár vruty a pohodový dopad do vody. Tak by měl vypadat ukázkový exhibiční skok. Biker z videa však nesplnil ani jeden z těchto bodů, což se na celkovém dojmu pořádně projevilo.

 
 

Létající skladník

Myslíte si, že všichni skladníci tráví pracovní dobu jako muži v tomto klipu? Jeden z nich si vyzkoušel fyzikální zákony na vlastní kůži. O setrvačnosti toho do té doby asi příliš neslyšel.

 
 

Nekontrolovaný pád

Bolestivý pád na plocho zažila chudinka turistka, která chtěla využít elektrickou dvojkolku, jež se nabízí v mnoha světových metropolích. Jak byste se s tímto strojem porvali vy?

 
 

Dalekonosný let

Nepříliš povedený pokus o skok na mini motorce vám v tomto klipu předvede odvážný mladík. Za svou odvahu však musel zaplatit pořádnými šrámy. Po pěkném letu totiž následoval bolestivý dopad.

 
 

Jak si ublížit při sportu

Již podle názvu tohoto videoklipu lehce usoudíte, že půjde o nejrůznější karamboly, které se staly sportujícím nešťastníkům. Který trapas vás nejvíce pobavil?

 
 

Ze střechy na hlavu

Skočit na kole ze střechy a při dopadu se praštit o zem přímo do hlavy, to je noční můra asi každého bikera. Mladíkovi v zeleném tričku se to bohužel přihodilo, což se podepsalo i na vzhledu jeho nosu.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist