:: NEHODY - VIDEA ONLINE 2/176 ::

Hlavou ve sněhu

Další návod na to, jak si zaručeně pochroumat vlastní tělo. Mladík vám v tomto klipu ukáže skok po hlavě do sněhu. Nepovedený dopad mu však pochroumal krční páteř.

 
 

Jiskření v rozkroku

Další nepříliš inteligentní jedinec vám předvede, jaké to je popálit si zábavní pyrotechnikou vlastní rozkrok. Mladík jistě nečekal, že bude jiskřící raketka tak dotěrná.

 
 

Zlobivá bazuka

Voják z tohoto klipu měl se svojí velkou bazukou co dělat. Prohlédněte si, jak tato zbraň odhodila nebohého střelce stranou. Příště by měl v ruce držet raději něco bezpečnějšího.

 
 

Odřená dívka

Pokud si chcete pořádně odřít celé tělo, tak vyzkoušejte něco podobného jako slečna z tohoto klipu. Jestliže o něco takového nestojíte, zkuste používat více rozumu než tato dívka.

 
 

Hrůzostrašný pád na kole

Biker z tohoto klipu zažil na vlastní kůži, že přeceňovat vlastní schopnosti se většinou nevyplácí. Doufejme, že i přes hrůzostrašně vypadající pád neutrpěl žádná vážná zranění.

 
 

Střemhlavý let z houpačky

Střemhlavý let z houpačky vám v dalším klipu předvede nešťastný muž, který se na vlastní kůži přesvědčil o tom, že by se to nemělo s extrémními výkony příliš přehánět.

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist