:: NEHODY - VIDEA ONLINE ::

Držkopád do vody

Velmi nebezpečně vyhlížející karambol zažila dívka, která se na lanové houpačce u vody snažila o skok do jezera. Její pokus se jí však vůbec nezdařil a pořádně si ublížila.

 
 

Rozplácnutý chlapec

Chlapec z tohoto klipu si teprve musí zvyknout na to, že jeho oblíbený koníček někdy také pořádně bolí. Pak se s nepříjemnými nezdary snad vypořádá lépe než v tomto případě.

 
 

Nepozorný chodec

Koukej, kam jdeš! Tuto upomínku slyšel od svých rodičů snad každý z nás. Někdo se však tímto heslem přesto neřídí. Prohlédněte si jednoho takového nešťastníka.

 
 

Neopatrná tanečnice

Když se mladá dívka snaží předvádět sexy tanec, tak by se rozhodně měla vyhnout podobnému trapasu, jakého se dopustila slečna z tohoto klipu. Snad ji rána do hlavy příliš nebolela.

 
 

Basketovým míčem do hlavy

Klučina z tohoto klipu se ve škole asi zatím moc nenaučil. Jinak by totiž věděl trochu více o zákonech fyziky, které by mu napověděly, že se snaží o úplnou blbost, jež nemůže skončit jinak než přesným zásahem do jeho hlavy.

 
 

Nafackování prknem

Mladíkovi z tohoto klipu se vůbec nepovedl skok z prkna do vody. Nejprve se pěkně rozhoupal, ale poté si nechal prknem pořádně nafackovat. Snad se mu moc nestalo.

 
 
1   2   3   4  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist