:: ZVLàŠTNOSTI - VIDEA ONLINE ::

Zápisy do Guinnessovy knihy rekordů

Několik kuriozit z Guinnessovy knihy rekordů 2011 vám přinese následující videoklip. Co vás na něm nejvíce zaujalo? Napište nám vaše postřehy do komentářů.

 
 

Přerostlá dívka

14 letá dívka Elisany Silva je vysoká neuvěřitelných 206cm. Podívejte se na reportáž, která vám ukáže něco ze soukromí této pozoruhodné slečny.

 
 

Pořádný jazyk

Dívka s červeným přelivem ve vlasech se vám v následujícím videoklipu prezentuje obřím jazykem. Bez sebemenšího problému si tak s ním dosáhne až na špičku nosu.

 
 

Potetovaná žena

Jak byste zareagovali, kdyby vás na ulici potkala žena z tohoto klipu? Každý centimetr její kůže totiž pokrývá nějaké tetování. Pro někoho zajímavé umění, pro jiné naopak odpudivé hyzdění těla.

 
 

Obézní žena

Obézní žena z tohoto klipu by vás měla odradit od výrazného přejídání. Pokud nechcete dopadnout jako ona, měli byste se snažit o zdravou životosprávu a správné stravovací návyky. Uvidíte, že neprohloupíte.

 
 

Dlouhý jazyk

Mladík z dalšího videoklipu disponuje jazykem, za jehož délku by se nestyděl ani kdejaký pes. Myslíte si, že mu jazyk vadí například při jídle nebo s ním nemá jeho majitel žádné větší těžkosti?

 
 
1   2   3   4  ...  12  >>
 
 
 
 

 
TOPlist