:: TRAPASY - VIDEA ONLINE ::

Rozevlátý krok

Nepřehánějte to s alkoholem! Mohli byste totiž dopadnout jako muž z tohoto klipu. Ten byl na jedné kulturní akci všem ostatním návštěvníkům pro smích.

 
 

Ožehlý tragéd

IQ hlavního hrdiny tohoto videa nebude pravděpodobně příliš vysoké. Jinak se totiž nedá vysvětlit jeho počínání, při kterém si za pomoci zapalovače a spreje připálil vlasy.

 
 

Hysterka v tetovacím salónu

Máte tetování? Pokud ano, tak nám napište, jak jste se chovali v tetovacím salónu při jeho vytváření. Jistě jste neřvali na lesy jako žena z tohoto klipu. Paní si asi myslela, že to bude naprosto bezbolestné.

 
 

Opilý Santa

Policie během vánočních svátků pochytá spoustu opilců za volantem. Málo kdy se jí ale přihodí, že by v podroušeném stavu nachytala samotného Santu Clause. Santa udělal chybu, že si místo svých sobů osedlal offroad.

 
 

Koulí do stropu

Milovníci bowlingu se při pohledu na tento klip budou válet smíchy nebo naopak dávat oči v sloup. To, co předvedla slečna z tohoto klipu se totiž jen tak nevidí.

 
 

Nejistá chůze

Hlavní hrdina tohoto klipu domů asi jen tak nedojde. Jeho chůze totiž vykazuje značné nedostatky. Je velice pravděpodobné, že před cestou požil doušek něčeho tvrdšího.

 
 
1   2   3   4  ...  44  >>
 
 
 
 

 
TOPlist