:: DĚTI - VIDEA ONLINE ::

Knockout na parketu

V tomto videu si můžete prohlédnout, jak je možné uzemnit wrestlingovým způsobem malé dítě. Chudák holčička se přesvědčila, že prohánění po tanečním parketu nemusí být bezpečnou záležitostí.

 
 

Rána od oslavence

Jistě znáte americkou kratochvíli, kdy se oslavenec se zavázanýma očima snaží zasáhnout pytel naplněný sladkostmi. Pokud se kolem vás někdo ohání s klackem a navíc nevidí ani na krok, tak se mu raději nepleťte do cesty.

 
 

Tanečník v plenkách

Prohlédněte si povedené taneční vystoupení malého prcka, který má rozhodně smysl pro rytmus. Myslíte si, že to se svými odvážnými kreacemi někam dotáhne? Napište nám do komentářů.

 
 

Sražený chlapec

Malý chlapec byl ošklivě sestřelen havarovaným autem, které řidič již neudržel na silnici. Nehoda sice vypadala hrůzostrašně, ale chlapečkovi se naštěstí jako zázrakem nic nestalo.

 
 

Zlobivý fracek

Představte si, že byste doma měli takovéhoto zlobivého fracka. Matka si pravděpodobně se svým dítětem musí pořádně vytrpět. Jak byste na jejím místě reagovali vy?

 
 

Hit Michaela Jacksona

Malý prcek se dokáže dokonale vžít do hitu zesnulého popového krále Michaela Jacksona. Patříte také mezi fanoušky tohoto kontroverzního zpěváka? Napište nám do komentářů.

 
 
1   2   3   4  ...  22  >>
 
 
 
 

 
TOPlist