:: CELEBRITY - VIDEA ONLINE ::

Sexy Avril Lavigne

Podívejte se, jak probíhalo focení popové hvězdičky Avril Lavigne pro prestižní pánský magazín Maxim. Svůdná zpěvačka si focení vyloženě užívala a opět potvrdila pověst dračice.

 
 

Padající modelka Agyness Deyn

Známá modelka Agyness Deyn neměla při jedné módní přehlídce svůj den. Během jediné promenády na molu se totiž dvakrát zřítila na zem. Tento trapas však ustála se ctí a úsměvem na rtech.

 
 

Přední fotomodelky

V následujícím videoklipu se vám předvedou přední světové fotomodelky, které se pravidelně objevují na titulních stranách nejuznávanějších módních časopisů světa.

 
 

Zpívající Maradona

Fotbalová legenda Diego Armando Maradona je rovněž velký showman. O tom se budete moci přesvědčit i v následujícím videoklipu. Posuďte, jaké jsou jeho pěvecké kvality.

 
 

Pózující Anna Kournikova

Bývalá tenistka Anna Kourniková patří stále mezi vyhledávané celebrity. Proto není divu, že často stojí jako modelka před objektivy fotografů prestižních časopisů. Prohlédněte si jedno takové focení s touto blonďatou kráskou.

 
 

Smíškové Federer a Nadal

Podívejte se, jak také může vypadat natáčení televizní upoutávky se sportovními celebritami. Roger Federer ani jeho tenisový kolega Rafa Nadal nebyli schopni kvůli výbuchům smíchu vyplodit pár vět.

 
 
1   2   3   4  ...  30  >>
 
 
 
 

 
TOPlist