:: LIDÉ - VIDEA ONLINE 4/125 ::

Sestřelený Nicolas Sarkozy (Celebrity)

Francouzský prezident Nicolas Sarkozy nepatří mezi nejoblíbenější politiky. Jasně to dokazuje i tento klip, ve kterém byl zasažen do obličeje dortem. Chtěli byste podobným způsobem sestřelit našeho prezidenta Václava Klause?

 
 

Přerostlá dívka (Zvláštnosti)

14 letá dívka Elisany Silva je vysoká neuvěřitelných 206cm. Podívejte se na reportáž, která vám ukáže něco ze soukromí této pozoruhodné slečny.

 
 

Hlupáci na kolejích (Trapasy)

Podobnou věc, jako předvedli dva kluci z tohoto klipu, může udělat jen naprostý hlupák. Riskovat život kvůli úplnému nesmyslu vážně nestojí za to.

 
 

Hysterik v autě (Trapasy)

Těžko pochopitelné chování vám v následujícím videoklipu předvede hysterický muž, který to v hlavě nemá pravděpodobně vůbec v pořádku. Svými výpady vůči řidiči mohl způsobit dopravní nehodu.

 
 

Chabý zloděj (Trapasy)

Záběry z průmyslové kamery z jednoho obchodu s elektronikou zachycují velmi chabý pokus zloděje, který se snažil ukradnout plochý televizor. Jeho zlodějské umění není příliš vytříbené, co myslíte?

 
 

Bojová instruktáž (Trapasy)

Pokud si budete chtít udělat na internetu ostudu, tak se můžete nechat inspirovat mužem z tohoto klipu. Trapnost jeho vystoupení dosahuje obrovských rozměrů.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  125  >>
 
 
 
 

 
TOPlist