:: LIDÉ - VIDEA ONLINE 3/125 ::

Pózující Anna Kournikova (Celebrity)

Bývalá tenistka Anna Kourniková patří stále mezi vyhledávané celebrity. Proto není divu, že často stojí jako modelka před objektivy fotografů prestižních časopisů. Prohlédněte si jedno takové focení s touto blonďatou kráskou.

 
 

Opilý Santa (Trapasy)

Policie během vánočních svátků pochytá spoustu opilců za volantem. Málo kdy se jí ale přihodí, že by v podroušeném stavu nachytala samotného Santu Clause. Santa udělal chybu, že si místo svých sobů osedlal offroad.

 
 

Koulí do stropu (Trapasy)

Milovníci bowlingu se při pohledu na tento klip budou válet smíchy nebo naopak dávat oči v sloup. To, co předvedla slečna z tohoto klipu se totiž jen tak nevidí.

 
 

Smíškové Federer a Nadal (Celebrity)

Podívejte se, jak také může vypadat natáčení televizní upoutávky se sportovními celebritami. Roger Federer ani jeho tenisový kolega Rafa Nadal nebyli schopni kvůli výbuchům smíchu vyplodit pár vět.

 
 

Rána od oslavence (Děti)

Jistě znáte americkou kratochvíli, kdy se oslavenec se zavázanýma očima snaží zasáhnout pytel naplněný sladkostmi. Pokud se kolem vás někdo ohání s klackem a navíc nevidí ani na krok, tak se mu raději nepleťte do cesty.

 
 

Nejistá chůze (Trapasy)

Hlavní hrdina tohoto klipu domů asi jen tak nedojde. Jeho chůze totiž vykazuje značné nedostatky. Je velice pravděpodobné, že před cestou požil doušek něčeho tvrdšího.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  125  >>
 
 
 
 

 
TOPlist