:: LIDÉ - VIDEA ONLINE 125/125 ::

Psychopat v kanceláři (Trapasy)

Jistě znáte situace, kdy vám dělá počítač jen nepříjemnosti, pije vám krev a kazí práci. Kdo ví, co hrozného computer provedl tomuto zaměstnanci. Ten si však nenechal nic líbit a jal se vše svému pracovnímu počítači řádně vytmavit:)

 
 

Mimino (Děti)

Miminko zachycené svými rodiči na kameru předvedlo, že není nejlepší natáčet opravdu vše. I když musíme uznat, že tyto záběry jsou kuriózní a málo kdo se u nich nezasměje, takže hezkou zábavu.

 
 

Mluvící dítě (Děti)

Naučit svého potomka mluvit je nelehký úkol, který si před sebe vytyčil odvážný otec. Jeho syn se snahám nijak nebrání, snaží se i spolupracovat, jen má poněkud problémy s výslovností.

 
 

Strkanice v metru (Rvačky)

V prostředcích veřejné dopravy čas od času dochází mezi cestujícími k šarvátkám. A nemusí to být zapříčiněno jen nerudnou důchodkyní či drzým adolescentem, občas se i přitvrdí a kromě ostrých slov létají i rány.

 
 

Zpívající dítě (Děti)

Z dítěte možná v dospělosti bude velká pěvecká hvězda. Nic nepodceňuje a na svoji kariéru se svědomitě připravuje už v útlém věku. Je také ale možné, že nebude mít dostatek potřebné píle a na vrchol hitparád se nedostane.

 
 
<<  1  ...  122   123   124   125
 
 
 
 

 
TOPlist