:: LIDÉ - VIDEA ONLINE ::

Sexy Avril Lavigne (Celebrity)

Podívejte se, jak probíhalo focení popové hvězdičky Avril Lavigne pro prestižní pánský magazín Maxim. Svůdná zpěvačka si focení vyloženě užívala a opět potvrdila pověst dračice.

 
 

Rozevlátý krok (Trapasy)

Nepřehánějte to s alkoholem! Mohli byste totiž dopadnout jako muž z tohoto klipu. Ten byl na jedné kulturní akci všem ostatním návštěvníkům pro smích.

 
 

Padající modelka Agyness Deyn (Celebrity)

Známá modelka Agyness Deyn neměla při jedné módní přehlídce svůj den. Během jediné promenády na molu se totiž dvakrát zřítila na zem. Tento trapas však ustála se ctí a úsměvem na rtech.

 
 

Ožehlý tragéd (Trapasy)

IQ hlavního hrdiny tohoto videa nebude pravděpodobně příliš vysoké. Jinak se totiž nedá vysvětlit jeho počínání, při kterém si za pomoci zapalovače a spreje připálil vlasy.

 
 

Rvačka modelek (Rvačky)

Ke kuriózní situaci došlo na jedné módní přehlídce, kde si dvě blonďaté modelky vjely doslova a do písmene do vlasů. Prohlédněte si jejich legrační potyčku a napište nám k ní svůj komentář.

 
 

Hysterka v tetovacím salónu (Trapasy)

Máte tetování? Pokud ano, tak nám napište, jak jste se chovali v tetovacím salónu při jeho vytváření. Jistě jste neřvali na lesy jako žena z tohoto klipu. Paní si asi myslela, že to bude naprosto bezbolestné.

 
 
1   2   3   4  ...  125  >>
 
 
 
 

 
TOPlist