:: LETECTVÍ - VIDEA ONLINE 3/31 ::

Pilot Matt Hall

Pilot Matt Hall si při adrenalinovém závodu skutečně zahrával s ohněm. Měl obrovské štěstí, protože po nárazu do hladiny ještě dokázal vzlétnout. Střet s vodní hladinou byl naštěstí jen velmi malý, takže nedošlo k destrukci stroje.

 
 

Škodolibí kamarádi

Další ze škodolibých klipů, který končí ranou do rozkroku nějakého nešťastníka. Přestože podobných videí koluje po internetu již obrovské množství, neodrazuje to další škodolibce od opakování této podlé finty.

 
 

Nouzové přistání

Pilot zvládl obtížné přistání bez vytaženého podvozku. Všichni pasažéři letadla mu mohou být vděční za toto ukázkové nouzové přistání. Máte rádi cestování letadlem?

 
 

Nepovedené přistání

Do velkých problémů se dostal letoun, který v jednom přímořském letovisku nezvládl přistávací manévr a sjel z ranveje rovnou do moře. Doufejme, že tuto nepříjemnou situaci přežili všichni cestující bez újmy na zdraví.

 
 

Air Force One

Přestože by mělo být prezidentské letadlo Air Force One střeženo jako oko v hlavě, neznámým vandalům se povedlo tento letoun pořádně znesvětit. Podívejte se na video, které celou akci dokumentuje.

 
 

Model vojenského letounu

Prohlédněte si obří model vojenského letounu, který dosahuje opravdu úctyhodných rozměrů. Chtěli byste také vlastnit podobný kolos, který byste mohli ve vzduchu řídit dálkovým ovládáním?

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  31  >>
 
 
 
 

 
TOPlist