:: LETECTVÍ - VIDEA ONLINE 2/31 ::

Sexy letušky

Jeden americký podnikatel přišel s nápadem provozovat speciální služby pro prominentní zákazníky své letecké společnosti. Prohlédněte si, jak se dá také cestovat v letadle.

 
 

Luxusní létání

Létání nemusí být vždy jen utrpení, kdy se na vás z každé strany lepí cizí člověk a cestující nemá skutečně žádné pohodlí. Prohlédněte si jedno z nejluxusnějších dopravních letadel světa.

 
 

Letoun v oblacích

Následující videoklip vám přináší pohled na svět z kabiny pilotů dopravních letounů. Můžete si prohlédnout, jak vypadá například vzlet nebo noční přistání.

 
 

Výměna turbíny

Zajímavé video ukazuje, jak se rozebírá turbína dopravního letounu a na její místo dává výkonnější model. Klip ocení především všichni fanoušci techniky a letectví.

 
 

Zřícené letadlo

Letecká akrobacie je extrémně nebezpečnou zábavou, která někdy může skončit velmi tragicky. Důkaz vám jasně předvede následující klip, ze kterého přechází mráz po zádech.

 
 

Manévry vrtulníků

Velmi povedené manévry vám v následujícím videoklipu předvedou piloti dvou vrtulníků. Pokud patříte mezi příznivce letectví, tak se vám klip bude jistě líbit.

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  31  >>
 
 
 
 

 
TOPlist