:: LEGRàCKY - VIDEA ONLINE 93/93 ::

Krátká dovolená

Kdo by si nechtěl skočit z motorového člunu rovnou do čistého oceánu? Na půvabnou slečnu z videoklipu však v moři číhalo poměrně nevlídné přivítání. Že by se natáčel další díl populárních Čelistí?

 
 

Nafukovací člun

O velké smůle může hovořit hrdina následujícího videoklipu. Neskutečně dlouho se snaží nafouknout nafukovací člun, ale vše mu zhatí malý uličník. Povedený trik ukáže, že není zas takový problém přijít k újmě na zdraví:)

 
 

Simpsonovi

Kreslenou úvodní znělku populárního seriálu Simpsonovi zná určitě každý. Znáte ale také hranou verzi? Jedná se o velmi povedené zpracování, které rozesměje každého fanouška tohoto kultovního seriálu.

 
 

Rachejtle v kalhotech

Existuje mnoho míst, ze kterých se dá vystřelovat drobná pyrotechnická raketka. Mladík z této ukázky to však opravdu přehnal a tak ho čekaly nepříjemné spáleniny na velmi choulostivých místech.

 
 

Probuzení bezdomovce

Možností, jak nepříjemně vzbudit spícího člověka je mnoho. Mladík z videa se zjevně v probouzení ostatních lidí vyžívá. Na konci to sice vypadá, že si své nevhodné počínání uvědomil a lituje toho, ale to je jen zdání.

 
 
<<  1  ...  90   91   92   93
 
 
 
 

 
TOPlist