:: LEGRàCKY - VIDEA ONLINE 3/93 ::

Rošťák z Montpellieru

Troufli byste si na veřejnosti předvádět podobné věci, jako hlavní hrdina tohoto klipu? Problémy s policií asi patří k jeho dennímu chlebu.

 
 

Tučňák v supermarketu

Jak Pracovníci, tak i zákazníci jednoho supermarketu nevěřili svým očím. Do obchodu totiž v vtrhnul muž v převleku tučňáka, vzal si z mrazáku rybu a zase si s ní odhopkal pryč. Jak byste reagovali vy?

 
 

Hysterická radost

Výbuch emocí, který si můžete prohlédnout v tomto klipu, by spíše seděl k náctiletým slečnám než ke čtyřem mladíkům. Co myslíte, že jim udělalo takovou radost?

 
 

Železný rozkrok

Málokdo by řekl, že se může mladíkovi z tohoto klipu narodit nějaké dítě. Neustálé údery do rozkroku ho musely učinit takřka impotentním. Doufejme, že nebude malé miminko po tátovi.

 
 

Hromada petard

Tvůrci tohoto videa vytvořili obrovskou hromadu z malých petard, které poté zapálili. Podívejte se, co z toho vzniklo. Hrátky s pyrotechnikou se ale často pořádně zvrhnou.

 
 

Remi Gaillard

Remi Gaillard je známý rošťák z Montpellieru, který je na internetu proslulý svými videoklipy. Prohlédněte si jednu kompilaci, která se věnuje tomuto komikovi.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  93  >>
 
 
 
 

 
TOPlist