:: KURIOZITY - VIDEA ONLINE 4/176 ::

Show s blesky

Jak se vám líbí následující vystoupení? Něco podobného není často k vidění, co myslíte? Hudební vystoupení s blesky je velmi efektivním způsobem, jak zaujmout své diváky.

 
 

Zrychlené záběry

Prohlédněte si zajímavý videoklip, který vám ve zrychlené formě předvede přírodní krásy, ale také scenérie z velkoměsta. Které prostředí je vám bližší? Neposkvrněná příroda nebo rušné město?

 
 

Mobilem o zem

Jak si poradit s telefonujícím studentem, který ruší přednášku, vám v dalším klipu předvede svérázná učitelka, která se s ničím rozhodně nepáře. Co říkáte jejímu počínání?

 
 

Největší šťastlivci

Povedený sestřih mnoha videoklipů zachycuje největší šťastlivce světa. Prohlédněte si, co se všechno může přihodit. Nad štěstím některých aktérů zůstává skutečně rozum stát.

 
 

Hořící Koloseum

Nemusíte se bát, že došlo k poničení známé antické památky. Římské Koloseum bylo zaplaveno plameny jen díky moderní technice. Jak se vám tato show líbí?

 
 

Nádherné Tokyo

Povedený medailonek vám přiblíží nádhernou japonskou metropoli Tokyo. Vypravili jste se již někdy na asijský kontinent? Napište nám do komentářů.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist